Переклад сайту

Ukrainian Ukrainian

Грицюк Ірина Іванівна

Народилася 20 жовтня 1981 року в с.Остки Рокитнівського району Рівненської області.
Трудову діяльність розпочала з 2000 року. Працювала в державному підприємстві «Остківський лісгосп» у плановому відділі. З 2008 року працює в Надслучанському інституті Національного університету водного господарства та природокористування діловодом кафедри, з 2014 року заступником директора з навчальної роботи.
У 2000 році закінчила вище професійне училище, здобула кваліфікацію бухгалтера, 2014 році закінчила Приватний вищий навчальний заклад "Європейський університет", отримала  кваліфікацію «Спеціаліст з економіки підприємства», в 2016 році завершила магістратуру у Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» і отримала  кваліфікацію «Викладач університетів і вищих навчальних закладів».

У 2017 році вступила до аспірантури НУВГП за спеціальністю «Екологія».

З 2016 року по даний час - вчений секретар Вченої ради НСІ НУВГП; відповідальний секретар приймальної комісії НСІ НУВГП 2016, 2017, 2018 рр.

Брала участь в акредитації спеціальності “Лісове господарство” .  

Нагороджена Почесною грамотою начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, грамотами начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, ректора Національного університету водного господарства .

ДНІ ТА ГОДИНИ ПРИЙОМУ:

п’ятниця - 9:00 - 12:00

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.