В Надслучанському інституті НУВГП успішно закінчились захисти студентами своїх кваліфікаційних робіт бакалавра в умовах пандемії covid - 19. Цього року, вперше, захист відбувся з використанням дистанційних технологій з програмного комплексу Google for Education. Студенти вміло обгрунтовували свої результати досліджень та давали відповіді на запитання комісії.
Особисто голова комісії Прокопчук Михайло Васильович - перший заступник начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства та її члени: Фізик Ігор Васильович - директор Надслучанського інституту НУВГП, кандидат сільськогосподарських наук, Клименко Олександр Миколайович - доктор сільськогосподарських наук, професор, Белюшко Петро Сергійович - кандидат сільськогосподарських наук, Івашинюта Сергій Володимирович - кандидат сільськогосподарських наук, високо оцінили роботи та знання студентів. Також на зв’язок до студентів вийшли з щирими побажаннями успіху в майбутньому та запрошенням в магістратуру НУВГП - ректор НУВГП Мошинський Віктор Степанович - доктор сільськогосподарських наук, професор, директор навчально наукового інституту агроекології та землеустрою Прищепа Алла Миколаївна - кандидат сільськогосподарських наук, професор та завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства в вище названому інституті - Клименко Микола Олександрович - доктор сільськогосподарських наук, професор.