Переклад сайту

Ukrainian Ukrainian

Народився в с. Ма­ла Любаша Костопільського р-ну Рівненської обл. Освіту здо­був у Березнівському лісовому технікумі (1972р.) та у Львів­ському лісотехнічному інституті (1980 р.). Упродовж 1972- 1974 рр. проходив військову службу в армії.

Трудову діяльність у лісовому господарстві Сергій Володи­мирович розпочав у червні 1974 р. на посаді техніка-лісовода в Костопільському військовому лісгоспі. Потім працював старшим техніком, помічником лісничого.

Упродовж 1992-2002 рр. займав посаду директора дер­жавного підприємства «Рівненський лісгосп», яке на той час було базовим підприємством Рівненського державного лісо­господарського об’єднання «Рівнеліс». У 2002 р. С.В. Іва­шинюта був переведений на роботу до «Рівнелісу»: спершу на посаду головного інженера обласного об’єднання, потім — першого заступника начальника — головного лісничого Рів­ненського обласного управління лісового та мисливського гос­подарства.

З 2022 року працює на посаді завідувача кафедри лісівницвтва НСІ НУВГП. До цього здійснював викладацьку роботу в інституті.

Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» Державного комітету лісового господарства, грамотою Кабінету Міністрів України, почесними грамотами Державного агентства лісових ресурсів України.

Тема дисертаційної роботи – «Сучасний стан лісів зеленої зони м. Рівне та заходи щодо посилення їх еколого-захисних функцій».