Переклад сайту

Ukrainian Ukrainian

Отже, він таки є: Карантин у Надслучанському інституті НУВГП. Тепер офіційно. Рівненська міська протиепідеміологічна комісія сьогодні зранку дійшла до висновку що задля запобігання поширенню нового типу коронавірусу запровадження карантину є необхідною мірою. Передбачається багато роз'яснюючих пунктів, але ось ті, котрі стосуються напряму #НУВГП #НСІ_НУВГП
1. Навчання призупиняється від завтра (13го березня) до 3 квітня.
2. Забороняються масові заходи. Під масовими слід розуміти ті, чисельність учасників яких перевищує 200 осіб.
3. Університет відповідно до рекомендацій МОНУ та Протиепідеміологічної комісії розробляє свої локальні карантинні заходи, про які стане відомо згодом.
Декілька порад від інституту:
Скористайтесь вільним часом з користю, приділіть увагу дистанційованому від аудиторій навчанню, саморозвитку, книгам тощо.
Не забувайте часто і ретельно мити руки, багато бувати на свіжому повітрі, за можливістю уникайте спілкування із хворими людьми, будьте здорові та щасливі!

Прийом громадян здійснюється дистанційно.

В.о.директора - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Заступник директора з навчальної роботи - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.