Круглий стіл на тему: «Ліси України у
міжнародному контексті: ризики, виклики, майбутнє»

21 березня у Львові відбувся круглий стіл на тему: «Ліси України у міжнародному контексті: ризики, виклики, майбутнє», приурочений до Міжнародного дня лісів, який своєю чергою цьогоріч має окреслену тематику: «Ліси та інновації: Нові рішення для кращого світу».

Захід, організований ГО «ЛІіС», об’єднав 15 доповідачів та понад 100 слухачів.

Учасниками події були також здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники Надслучанського інституту НУВГП.

Метою участі у круглому столі було ознайомитися з актуальними проблемами та викликами, з якими стикаються українські ліси у міжнародному контексті; обмінятися думками та досвідом з іншими учасниками заходу; сформувати пропозиції щодо збереження та раціонального використання лісів України.

Учасники заходу виступили з доповідями на актуальні теми, пов’язані з лісами України.

За результатами  доповідей та обговорень круглого столу здобувачі та науково-педагогічні працівники Надслучанського інституту НУВГП змогли отримати нові знання та навички, розширити коло своїх знайомств.

Як висловився Юрій Дюг, голова правління ГО Wood Indusry UA: «Співпраця екологів, лісівників та бізнесу сьогодні не просто можлива, а й дуже потрібна.». Ми ж до цього хочемо добавити про важливий внесок  науковців та їх здобутків в збереження лісового фонду.

На круглому столі «Ліси України у міжнародному контексті: ризики, виклики, майбутнє» було визначено ключові ризики для українських лісів, сформульовано рекомендації для їх збереження, підкреслено важливість спільних зусиль для захисту лісів.

Щиро дякує ГО «ЛІіС» за організацію даного заходу та надіємося на співпрацю, з метою проведення спільних досліджень, розробки та реалізації проектів, спрямованих на збереження та раціональне використання  лісів України.

Марина МИРОНЕЦЬ,  старша викладачка

Надслучанського інституту НУВГП