Переклад сайту

Ukrainian Ukrainian

29 червня 2018 року актова зала Березнівського лісотехнічного коледжу наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників спеціальності 205 “Лісове господарство» та 6.090103 "Лісове та садово-паркове господарство".

Позаду залишилося останнє заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті зітхнули спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, уболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації інституту на чолі з директором Фізиком Ігором Васильовичом.

Випускний вечір – важлива подія для усіх у інституті. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників.

І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам. Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини. Наказ про вручення дипломів бакалавра зачитала для всіх присутніх заступник директора з навчальної роботи Грицюк Ірина Іванівна. На адресу випускників прозвучали теплі слова директора Надслучанського інституту НУВГП Фізика Ігора Васильовича та першого заступника начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Івашенюти Сергія Володимировича. Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернувся куратор групи Дмишук Микола Дем’янович. Не залишились випускники у цей день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернулася і мама одного з випускників. У свою чергу, випускники звернулися із словами подяки до своїх викладачів, наставників за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в інституті. Після усіх виступів та привітань дирекція вручила випускникам дипломи бакалаврів.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному Надслучанському інституті НУВГП! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

Прощавайте, безжурні студентські роки… Попереду уже самостійне доросле життя! Однак, не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!