Переклад сайту

Ukrainian Ukrainian

9 – 10 та 15 - 16 червня 2018 року відбулася значуща подія, як і кожного року: захист бакалаврів зі спеціальностей 6.090103 "Лісове і садово-паркове господарство" та 205 «Лісове господарство».
Впродовж декількох років на кафедрі лісівництва плекали і виховували фахівців, які вчора ще були студентами, а сьогодні стали дипломованими фахівцями.
Перший та другий день захисту, для заочного та стаціонарного відділу, відкривали з вітальними словами та словами побажаннями щодо успішного захисту бакалаврських робіт директор Надслучанського інституту НУВГП Ігор Васильович Фізик та голова комісії Сергій Володимирович Івашинюта.
Секретарем екзаменаційної комісії була призначена Надія Володимирівна Кондратюк, старший викладач кафедри лісівництва.
Комісія у повному складі:
голова ДЕК - Сергій Івашинюта перший заступник начальника Рівненського управління лісового та мисливського господарства, кандидат сільсько-господарських наук; 
заступник голови ДЕК - Ігор Фізик директор НСІ НУВГП, кандидат сільсько-господарських наук, доцент; 
члени комісії: Ірина Грицюк - заступник директора; 
Василь Михайлюк - завідувач випускової кафедри, кандидат сільсько-господарських наук, доцент; 
Володимир Гончар - кандидат сільсько-господарських наук, доцент; 
Микола Дмишук - старший викладач кафедри лісівництва;
Надія Кондратюк - старший викладач кафедри лісівництва.
Цього року, до захисту було допущено 58 студентів денної та заочної форми навчання. Захист відбувся згідно з вимогами, які висуваються до подібних заходів: промови бакалаврів, питання і відповіді, обговорення – усе за регламентом та водночас у домашній, дружній атмосфері.
На розгляд комісії студенти представили актуальні науково-дослідні роботи, доповіді супроводжувалися презентаціями. Випускники продемонстрували високий рівень фахової підготовки. Деякі з бакалаврських робіт виконані на робочих місцях наших студентів, є результатом професійної діяльності наших випускників. Комісія відзначила високий рівень як наукових, так і практичних частин робіт. Всі бакалаврські роботи захищено на позитивні оцінки.
 
ВІТАЄМО НАШИХ БАКАЛАВРІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ І ДОСЯГНЕНЬ, ПОДАЛЬШИХ ПРОФЕСІЙНИХ ТА ЖИТТЄВИХ УСПІХІВ, ЗДОРОВ’Я ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ!