Народилась 1984 року.
У 2007 році закінчила Рівненський державний гуманітарний універмитет РДГУ (м. Рівне), отримала диплом спеціаліста " за спеціальністю "вчитель математики та основ економіки".
З 2006 по 2014 рік працювала вчителем математики в Остківській загальноосвітній школі 1_2 ступенів та з 2007 по 2013 викладала факультет з інформатики,
З 2006 року по 2013 вела гурток " Умілі руки" З 2014 по 2017 роки дикретна відпустка.
З 2021 року працює у Надслучанському інституті НУВГП (м. Березне) на посаді викладача вищої математики.

Народився 21 січня 1947 року.

У 1966 році закінчив Мирогощанський радгосп – технікум за спеціальністю механізація сільського і лісового господарства.

В 1974 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю механізація сільського господарства.

У 1989 році закінчив аспірантуру Українського науково дослідного інституту економіки і організації сільського господарства ім. А.І. Шліхтера і здобув вчену ступінь кандидата економічних наук.

З 1966 року по 2000 рік працював на різних посадах в підприємствах, організаціях та на виробництві.

В 2000 році працював викладачем Березнівського лісового  технікуму.

З 2005року і по даний і по даний час працюю викладачем економічних дисциплін на посада доцента Надслучанського інституту НУВГП. Є  автором більше 25 наукових публікацій у вітчизняних і зарубіжних виданнях. Був учасником всеукраїнських і зарубіжних конференцій. Є членом первинної організації Товариства лісівників України в Надслучанському інституті НУВГП.  Маю нагороди коледжу, інституту та університету.

Тема дисертації: «Організація і шляхи підвищення ефективності використання автотранспорту в сільськогосподарських підприємствах». Спеціальність 08. 00. 22. – економіка, планування і організація управління сільським господарством.

Народилася 20 січня 1992 року в с. Тишиця Березнівського району  Рівнеської області, українка.

В 1999 році пішла до першого класу Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнівського району Рівненської області. В 2009 році закінчила школу із золотою медаллю.

З 2009 по 2014 рік навчалася в Національному університеті «Острозька академія» за спеціальністю "Викладач історія". В період з вересня 2012 по серпень 2021 року працювала вчителем історії Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнівського району Рівненської області.

З вересня 2021 року по сьогодні працюю на посаді викладача кафедри гуманітарних та загально технічних дисциплін Надслучанського інституту Національного університету водного господарства та природокористування.

На теперішній час проживаю за адресою: м. Березне Рівненської області.

кандидат технічних наук, доцент ВАК.
1974 р.н. – доцент кафедри гуманітарних та загальнотехнічних дисциплін Надслучанського інституту НУВГП.
У 1993 році закінчив Автотранспортний технікум за спеціальністю “Технічне обслувовування і ремонт автомобілів і двигунів”
У 1998 р. закінчив Українську державну академію водного господарства за спеціальністю “Механізація меліоративних робіт”.
З 1 листопада 2001 року по 1 вересня 2004 року – асистент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання;
З 1 вересня 2004 року по 1 вересня 2009 року – старший викладач кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання;
З 2003 року по 2009 рік заступник декана механіко-енергетичного факультету
У червні 2008 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за спеціальністю 05.05.04 "Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт".
З 1 вересня 2009 року по лютий 2019 – доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання НУВГП;
2019 рік працював на посаді головного механіка Клеванського лісового господарарства.
2019 - 2020 роки працював начальником механічного відділу Міжрайонного управління водного господарства.
З вересня 2020 року по теперішній час - доцент кафедри гуманітарних та загальнотехнічних дисциплін Надслучанського інституту НУВГП.
Основні результати роботи відображені у 35 друкованих працях, з яких 27 наукові статті у фахових виданнях та 4 патентів України на винаходи та корисні моделі.