ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ 2023 РОКУ

Рейтинговий список для вступу на основі повної загальної середньої освіти

1 курс, нормативний термін навчання 3 роки 10 місяців, денна форма (ЗНО та НМТ)(бюджет та контракт)

Натисніть СЮДИ!

1 курс, нормативний термін навчання, 3 роки 10 місяців, заочна форма (ЗНО та НМТ)(бюджет та контракт)

Натисніть СЮДИ!

1 курс, нормативний термін навчання 3 роки 10 місяців, денна форма (мотиваційний лист)(контракт)

Натисніть СЮДИ!

1 курс, нормативний термін навчання, 3 роки 10 місяців, заочна форма (мотиваційний лист)(контракт)

Натисніть СЮДИ!

1 курс, нормативний термін навчання, 3 роки 10 місяців, заочна форма, на доповнення (мотиваційний лист)(контракт)

Натисніть СЮДИ!

Рейтинговий список для вступу на основі молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра

1 курс, скорочений термін навчання (2 роки 10 місяців), денна форма навчання (ЗНО та НМТ)(бюджет та контракт)

Натисніть СЮДИ!

1 курс, скорочений термін навчання (2 роки 10 місяців), заочна форма навчання (ЗНО та НМТ)(бюджет та контракт)

Натисніть СЮДИ!

1 курс, скорочений термін навчання (2 роки 10 місяців), денна форма навчання (мотиваційний лист)(контракт)

Натисніть СЮДИ!

1 курс, скорочений термін навчання (2 роки 10 місяців), заочна форма навчання (мотиваційний лист)(контракт)

Натисніть СЮДИ!

1 курс, скорочений термін навчання (2 роки 10 місяців), заочна форма навчання 2 хвиля (мотиваційний лист)(контракт)

Custom

Чому варто вибрати Надслучанський інститут?

Декілька причин чому вибирають Надслучанський інститут НУВГП

• Досвідчені викладачі: теоретики та практики
  • Високі вимоги до якості навчання студентів
  • 90% випускників влаштовуються працювати по спеціальності