Ukrainian Ukrainian

Покрокова інструкція по проходженню перевірки на плагіат для студентів Надслучанського інституту НУВГП

1. Натисніть кнопку "Вхід", для авторизації в навчальній платформі Moodle.

2. Натисніть кнопку "Корпоративний вхід".

3. В дане поле потрібно ввести особисту корпоративну електронну адресу студента. Отримати її можна у інженера Надслучанського інституту НУВГП (кабінет №7). Натиснути кнопку "Далі".

4. В дане поле потрібно ввести пароль від особистої корпоративної електронної адреси студента. Отримати його можна також у інженера Надслучанського інституту НУВГП (кабінет №7). Натиснути кнопку "Далі".

5. Тут Вам потрібно натиснути "Головна сторінка" в меню зліва.

6. Опускаєтесь в самий низ сторінки за допомогою "колеска миші" або стрілочки Вниз на клавіатурі.

7. В низу сторінки Ви маєте побачити кнопку "Надслучанський інститут" в переліку "Студентські кваліфікаційні роботи". Натискаєте на кнопку "Надслучанський інститут".

8. Натискаєте на кнопку "2019". В даному випадку це рік випуску студентів, які проходять перевірку кваліфікаційних робіт на плагіат.

9. Потрібно вибрати спеціальність за якою навчається студент. Інформацію стосовно спеціальності можна отримати у Методичному відділі Надслучанського інституту НУВГП (кабінет №8).

10. Обираєте вашого наукового керівника кваліфікаційної роботи. Натискаєте на кнопку з його ПІП.

ДАЛІ БУДЕ...